Adres Bilgisi 2018 - Ağustos Gelecek Yeni Özellikler

Adres Bilgisi 2018 - Ağustos Gelecek Yeni Özellikler
31 Tem

Adres Bilgisi 2018 - Ağustos Gelecek Yeni Özellikler

Merhaba, adres bilgisi otomasyonumuz her ne kadar yeni olsa da, bir çok yeniliği ve özelliği peş peşe aktif ederek, oldukça güncel bir hale getirmeyi başardık. Bu aşama da geri bildirimleri ile gelişmesinde fayda sağlayan tüm kullanıcılarımıza teşekkür ederiz.

Ağustos ayı içerisinde, yapılacak bir kaç yenilik ve değişikliği duyurmak istiyoruz.

Yenilik olarak, firma sayfalarında, firmaların özel logoları ve kapak fotoğrafları eklenmesine olanak sağlanması, firmalara ulaşan ziyaretçilerin haritada daha kolay bulabilmesi için firmaya özgü özel harita sayfası ve bir çok yenilik aşağıda listelenmektedir.


Firma Profil ve Kapak Fotoğrafı

Firmaların özel logo ve resimlerini ekleyebilmeleri için, sistemimize yeni eklemeler yapılacaktır.

Özel Yeni Harita Sayfası

Daha kolay bulunabilmeniz ve ziyaretçiler için daha kolay yol gösterecek harita sistemi sisteme eklenecektir.


Mesai Saatleri Dışı İçin İletişim Seçenekleri

Mesai saatleri içinde bulunmak oldukça kolaydır ancak mesai dışarısında ziyaretçileriniz bir sonraki günü beklemek zorunda kalıyor ve bu geçen sürede farklı firmaları da aratarak potansiyel müşterilerinizi başka firmalara kolayca gönderebiliyorsunuz. Halbuki işini hakkıyla yapan firmalar müşterilerini başka firmaya göndermek yerine, en iyi fiyat ve seçenekleri sunarak müşterisine yardımcı olmakla yükümlüdür. Bu aşamada, Adres Bilgisi sistemine kayıt olan firma yetkilileri yapacakları ufak değişiklikler ile, mesai saatleri dışarısında özel telefon numaraları, e-posta adresleri gibi iletişim seçenekleri sunarak daha hızlı cevap vermek adına eklemeleri kolayca yapabilecektir.

 


Özel Firma Tanıtım Sayfaları

Günümüzde bir çok firmanın web sitesi mevcut ancak olmayan firmalar gerek fiyatlardan, gerekse ihtiyaç duymadıklarından dolayı web sitesi ihtiyacı görmüyor. Bu aşamada Adres Bilgisi, özel sayfalar oluşturmanıza olanak sağlamak amacıyla yeni hazır site aracını tanıtacaktır. Özel sayfa maliyetlerine göre %90 tasarruf ile size özel yapabileceğiniz özel sayfalar ile müşterilerinize daha geniş bilgiyi daha iyi bir şekilde sunabileceksiniz.

 

Geri bildirimleriniz ile bizlere yeni öneriler gönderebilirsiniz. Unutmayın, her önerinizi dikkatle değerlendiriyor ve uygulamaya çalışıyoruz. Yukarıda gelecek olan 4 yeni özelliğimizden 2 tanesi kullanıcılarımızdan gelen istekler doğrultusunda eklenmiştir. Belki sizin de fikriniz burada listelenebilir. Unutmayın ki fikir bulmak güzeldir. Ancak fikrinizin yaşadığını görmek size gurur verir. Bu gururu lütfen bizimle paylaşın.

 

Teşekkürler
Adres Bilgisi Ekibi
Saygılarımızla

Adres Bilgisi, bir çok firma ve kuruluşu listelemek, kullanıcılara adres tarifi ve bir çok önemli bilgileri içinde barındıran, firma ve adres rehberi otomasyonudur. Sistem, tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmakta ve firmalar tamamen ücretsiz olarak sitemize eklenmektedir.