Adres Bilgisi İçin Gelecek Yeni Özellik ve İyileştirmeler

Adres Bilgisi İçin Gelecek Yeni Özellik ve İyileştirmeler
31 Tem

Adres Bilgisi İçin Gelecek Yeni Özellik ve İyileştirmeler

Merhaba, henüz projemiz ne kadar yeniyse de, zamanla kapsamlı ve kullanıcılara tamamen hitap eden, aradığınız konum ve adres bilgilerinin tamamını burada bulabileceksiniz. Biz, sizin için gece gündüz demeden, nasıl daha iyi olur diye sürekli olarak geliştirme çabası içerisindeyiz. Genel olarak Adres Bilgisi şu aşamada, nöbetçi eczaneler, kargo şubeleri, posta kodları ve firma adres bilgileri gibi hizmetler verse de zamanla daha kapsamlı olarak eklenecek özellik ve hizmetler aşağıda listelenmektedir.

  • Türkiyedeki tüm eğitim kurumları adres listelerimize eklenecek

  • Konum bilgilerinizi kullanarak yakındaki tüm işletmeler tek harita da görebileceksiniz.

  • Konum Paylaşma özelliği

  • Konumuna taksi çağırma özelliği

  • Acil durum uygulamaları

  • Forum Sistemi

  • Google Play ve App Store uygulamaları

  • Kullanıcı Kontrol Paneli

Yukarıda belirtilen özellik ve hizmetler takiben 1- 3 ay içerisinde sistemimize eklenecek olup, zamanla daha da geliştirilecektir. Belirtilen hizmetler şu anda yapımı  bitirilmiş ya da bitirilmek üzere hizmete girmek için son aşamalarda. Bu süreçte bize önerebileceğiniz bilgi veya öneri var ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Öneri ve bilgi vermek isterseniz bizimle sosyal medya hesaplarımızdan, web sitemizdeki iletişim kısmından, veya sağ kısımdaki Öneri kısmından bize ulaştırabilirsiniz. Merak etmeyin, bize ulaştıktan sonra ivedilikle değerlendirilecektir.

Blog kategorisinde, güncel bilgiler, bizden haberler, işinizi kolaylaştıracak bilgi ve öneriler, nüfus ve vatandaşlık işleri ile ilgili yazılar. SGK, Bağkur gibi kurumlardan en son haberleri sizinle paylaşacağız. Bizim ve sizin için önemli olduğunu düşündüğümüz her bilgiyi size ulaştırmaya çalışacağız.

Genel olarak Adres Bilgisi, tamamen ücretsiz ve tamamen kullanıcıya hitap eden bir otomasyon projesi olup, en başta dediğimiz gibi sürekli geliştirilmeye devam edilecektir. Proje kapsamında, bir çok kamu hizmetini ücretsiz olarak web sitemizde bulabilirsiniz, Gerekli durumlarda veya hata görünen durumlarda bizimle iletişime geçmenizi sabırla ve heyecanla bekliyoruz. Lütfen bize soru ve önerilerinizi iletmekten çekinmeyin. Zira her öneri ve sorunuz bizim için çok önemli durumda.

Sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip ederek, en güncel bilgileri ve en son haberleri herkesten önce siz öğrenebilirsiniz. Adres Bilgisi ekibi , şu an Facebook, Twitter ve Instagram‘ da sizi bekliyor.

Adres Bilgisi, bir çok firma ve kuruluşu listelemek, kullanıcılara adres tarifi ve bir çok önemli bilgileri içinde barındıran, firma ve adres rehberi otomasyonudur. Sistem, tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmakta ve firmalar tamamen ücretsiz olarak sitemize eklenmektedir.