Hakkımızda

Adres Bilgisi, sizin aradığınız adresleri kolay ve hızlı bir şekilde bulmanız için özel olarak tasarlanmıştır. Ulaşmak istediğiniz bilgilere kolay sorgulama yöntemleri ile sahip olabileceğiniz gibi sürekli olarak güncellenen sistemimiz size her zaman en doğru bilgileri sunmak için gerekli olan alt yapıya sahiptir.

Sistemimizden çeşitli firmaların adres bilgilerini ve telefon bilgilerini temin edebilirsiniz. Farklı sektörlerde hizmet veren firmalar sistemimize kayıtlarını yaparak sizlerin yapmış olduğunuz aramalarda çıkmakta ve böylelikle ulaşmak istediğiniz firmaların güncel bilgilerine kolay bir şekilde ulaşma imkanını kullanabilirsiniz.

Adres ve telefon bilgilerini kolay bir şekilde bulmanız için sorgulama ekranları özel olarak tasarlanarak sizlere sunulmuştur. Tüm iller için nöbetçi eczane araması yapmanız için bulunduğunuz ili seçmeniz ve ardından karşınıza çıkan nöbetçi eczane listesinden size en uygun olan eczanenin ulaşım bilgilerini alabilirsiniz. Sizin eczaneye daha kolay ulaşım sağlamanız için adres ve telefon bilgilerinin yanı sıra harita bilgileri de verilmektedir. Eczanelerin güncel harita üzerindeki noktalarını kullanarak yol yardımı alma imkanını da kullanabilir ve böylelikle gitmek istediğiniz noktaya kolay ulaşım sağlayabilirsiniz.

Gönderilerinizin kolay ulaşımının sağlanması için önemli olan posta kodu bilgileri de Adres Bilgisi olarak sizlere sunulmaktadır. Her ilin, her ilçenin ve mahallenin posta kodunu sistemimizi kullanarak kolaylıkla bulabilirsiniz. Türkiyedeki tüm kargo firmalarısisteminden alınan bilgiler ile sizlere en doğru bilgiler ulaştırılarak bulunduğunuz bölge de veya size en yakın kargo şubeleri listelenmektedir.

Türkiye’ de tüm il ve ilçelerin posta kodlarına sistemimiz aracılığı ile kolayca ulaşabilir ve istenilen kurum veya kuruluşa doğru bilgiyi iletebilirsiniz. Unutmayın, posta kodunun doğru verilmesi. Kargo veya gönderilerinizin size daha hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlayacaktır. Zira gönderileriniz, size gönderilirken bölgelere ve posta kodlarıalgoritmasına göre dağıtılarak size en yakın kargo birimine ulaştırılmaktadır. Sonrasında size dağıtıma gelmektedir.

Adres ve telefon bilgileri sorgulama işlemlerinde online bilgi almak artık Adres Bilgisi ile çok kolay. İnternetin mobil cihazlarda kullanımı yaygınlaştığı için evde olmasanız dahi istediğiniz adres bilgilerini bulmanız sizlere sunduğumuz bu sistem ile mümkün. İlgili sorgulama ekranlarını kullanarak adres bilgilerine ulaşabileceğiniz gibi ana sayfamızda bulunan arama butonunda aramak istediğiniz firma veya şube isimlerini girerek de aramanızı gerçekleştirebilirsiniz. Aramalarınız sonucu sistemimizde kayıtlı olan bilgiler sizlere sunularak gerekli bilgileri almanız sağlanmaktadır. Sizlerde kolay adres bulmasistemimizi kullanmak için internet sayfamızı tarayıcınıza kaydederek ihtiyaç duyduğunuzda sorgulamanızı yapabilirsiniz.


Adres Bilgisi, bir çok firma ve kuruluşu listelemek, kullanıcılara adres tarifi ve bir çok önemli bilgileri içinde barındıran, firma ve adres rehberi otomasyonudur. Sistem, tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmakta ve firmalar tamamen ücretsiz olarak sitemize eklenmektedir.