Sıkça Sorulan Sorular

Firma Ekleme

Sisteme firmanızı eklemek oldukça kolay ve maksimum 5 dakikanızı alacak bir işlemdir. Öncelikle sisteme web sitemizin sağ üst kısmında bulunan Kayıt Ol bağlantısı aracılığıyla, kayıt olarak firmanızı yönetebileceğiniz bir hesap açılır. Sonrasında kontrol panelinizden firma ekle bağlantını kullanarak ilgili firma bilgilerinizi ekledikten sonra, firmanızı otomasyonumuza kayıt edebilirsiniz. Buraya kadar olan tüm işlemler tamamen ücretsiz olarak yapılmaktadır.

HIZLI BAĞLANTILAR

Adres Bilgisine Kayıt Ol
Kayıt Olduysanız Giriş Yap
Firma Ekle
Biz, daha önce sisteme başlangıç olması amacıyla, bir çok özel yazılımızla daha önce farklı yerlere eklenen verileri, otomasyonumuz için topladık. Ancak şu anda böyle bir işlem yapılmıyor. Gerisini siz değerli ziyaretçilerimize bırakıyoruz ve sistem otomatik şekilde çalışmaya devam ediyor.
Daha önce firmanız buraya eklendiyse, sistemimize kayıt olup iletişim bölümünden bize ulaşarak, firmanın yönetimini devralabilirsiniz. Sonrasında güncelleme işlemi kolayca kontrol panelinizden yapılabilmektedir.
Şu aşamada ve sonraki dönemlerde firma ekleme daima ücretsiz olarak kalacaktır ve adres bilgisi sizden herhangi bir ücret talep etmeyecektir.

Nasıl Çalışır ? Adres Bilgisi, Kimdir Nedir ?

Adres Bilgisi, ülkesini canı gönülden seven bir bilgisayar mühendisi tarafından programlanmış olup, firma bilgileri, adres bilgileri, posta kodları, okullar, kamu kurumları, nöbetçi eczaneler ve bir çok firma kurum veya kuruluşları bünyesinde listeleyerek, kullanıcılara varacakları yerlere daha kolay ulaşmalarını sağlamak amacıyla hizmet vermektedir. Bir nevi kamu görevi gibi düşünebilir ve sadece kamu yararına çalışmalar yapmaktadır..
Adres Bilgisi sistemi, özel olarak geliştirilen bir sistem olup, bir yanda firmalar, bir yanda ziyaretçilere hizmet vermektedir. Firmalar daha fazla kitleye ulaşmak amacıyla, ziyaretçiler ise aradıkları firmaya daha kolay ulaşabilmek amacıyla, web sitemizi ziyaret etmektedir. Sistemimiz eklenen firma bilgilerini ziyaretçilerine ulaştırmak için 7-24 çalışmaktadır.

Adres Bilgisi, bir çok firma ve kuruluşu listelemek, kullanıcılara adres tarifi ve bir çok önemli bilgileri içinde barındıran, firma ve adres rehberi otomasyonudur. Sistem, tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmakta ve firmalar tamamen ücretsiz olarak sitemize eklenmektedir.