Yeni Web Sitemiz Yayında

Yeni Web Sitemiz Yayında
31 May

Yeni Web Sitemiz Yayında

Adresbilgisi.com için yapılan iyileştirmeler ve tasarımsal değişiklikler bitirilip, yeni web tasarımımız yayına alınmıştır.

Kontrol paneli tamamen otomatik şekilde, firma eklemenize, güncellemenize ve bir çok değişiklik yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Bölgesel aramalar aktif edilerek, bulunduğunuz bölge de daha rahat firmaları bulmanız kolaylaştırılmıştır.

Nöbetçi eczaneler tarafında yeni ve köklü değişiklikler yapılarak 81 il için eş zamanlı nöbetçi eczane desteği eklenmiştir.

Okullar sisteme eklenmiş olup, günden güne artarak tüm illerimizdeki okulları burada listelemeye devam edeceğiz. Özellikle sınav zamanlarında, bilmediğiniz bir şehir veya bölge için haritanın önemini çok iyi biliyoruz. Okullar için harita yardım desteği eklenmiştir.

Aynı şekilde oteller, sitemize eklenmiş olup yine günden güne artmaya devam edecektir. Oteller ile ilgili daha detaylı bilgiler ileri doğru paylaşılacak ve sistem güncel kalacaktır.

Belediyeler ve çeşitli kamu kurumları ayrı sekmede listelenerek, daha kolay bulunabilirlik sağlanmaktadır.

Firmanın açık ve kapalı saatleri eklenerek, sizlere arama yaparken durumu iletilecektir. Kısa bir süre içerisinde farklı çalışma saatlerinde çalışan firmalar sistemde güncellenerek, tamamen doğru saatler verilecektir. Şu an için tüm firma ve kuruluşlar, 08:00 - 18:00 arası saatlere göre koordine edilmiştir.

Sisteme eklenmesini istediğiniz kısımlar için BURADAN

Güncellenmesini istediğiniz kısımlar için buradan (Web Sitesi İle İlgili) BURADAN

Eklenmesini istediğiniz değişikliklerin yapılma durumlarını BURADAN

iletebilir veya sorgulayabilirsiniz. 

Adres Bilgisi, bir çok firma ve kuruluşu listelemek, kullanıcılara adres tarifi ve bir çok önemli bilgileri içinde barındıran, firma ve adres rehberi otomasyonudur. Sistem, tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmakta ve firmalar tamamen ücretsiz olarak sitemize eklenmektedir.